Rekrutacja na Ukrainie

Wyniki badań pokazują, że osoby imigrujące są zazwyczaj bardziej zmotywowane do pracy. Dzięki zatrudnieniu osób np. z Ukrainy pracodawca może liczyć ponadto na dużą mobilność swojego pracownika, ograniczenie liczby nieplanowanych rotacji kadrowych, czy znaczne oszczędności.  Jest to również sposób na pozyskanie specjalistów w bardzo ściśle określonych dziedzinach.

Za pośrednictwem naszych zagranicznych biur i ukraińskich partnerów oferujemy szybkie pozyskanie pracowników z całego terytorium Ukrainy zgodnie wymogami i preferencjami klienta. Wyszukamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz pracowników o niższych kwalifikacjach niezbędnych do prawidłowego działania Twojego biznesu.

W ramach naszej usługi otrzymają Państwo wsparcie specjalistów pracujących w spółkach należących do Grupy OCG – Prawników Kancelarii Prawnej Tywoniuk & Partners, księgowych i ekspertów z zakresu kadr i płac Optimum Tax Experts, a ponadto:

  • przeprowadzenie procesu uzyskania pobytu – przygotowanie dla polskiej administracji i polskich służb konsularnych na Ukrainie, przeprowadzenie procesu uzyskania wizy (6 miesięcy).
  • wsparcie w procesie legalizacji zatrudnienia – przygotowanie dokumentów niezbędnych do przedłużenia pobytu i dopełnienie formalności związanych z zatrudnianiem obcokrajowców.
  • opiekę dwujęzycznego Specjalisty ds. Rekrutacji i Selekcji Personelu – jeżeli niezbędne będą konsultacje w trakcie wykonywania pracy, klient może dodatkowo zwrócić się o pomoc do doradcy klienta w Personalis.
  • przedłużenie wizy – na życzenie klienta uzyskanie karty pobytu lub przedłużenie ważności wizy z pozwoleniem na prace po okresie 6 miesięcy.