BAU-STAL SYSTEM Sp. z o.o.

Kinga Ptak - Prezes Zarządu

Z przyjemnością rekomendujemy Agencję Pracy PERSONALIS Sp. z o.o., jako solidnego partnera biznesowego, z którym współpracujemy od 2015 roku. Nasza współpraca realizowana jest w dwóch obszarach.

Pierwszym z nich jest zapewnienie pracowników w oparciu o Umowy pracy tymczasowej, tj. pomocników dla ekip budowlanych specjalizujących się we wznoszeniu obiektów z tzw. konstrukcji lekkich. Firma dostarcza odpowiednich pracowników na czas, którzy wywiązują się z powierzanych zadań.

Drugim obszarem jest rekrutacja pracowników na stanowiska specjalistyczne. Zlecamy rekrutację wysokiej klasy specjalistów realizujących wznoszenie wielkopowierzchniowych obiektów. Wobec braków kadrowych na rynku pracowników budowlanych na szczególne uwagę zasługuje oferta rekrutacji pracowników ze wschodu gdzie otrzymujemy nie tylko pracownika, ale i zarówno pełną dokumentację i wsparcie w czynnościach związanych z jego zatrudnieniem. Jak również możemy skorzystać z konsultacji prawnych lub kadrowo-płacowych w trakcie wykonywania stosunku pracy przez cudzoziemca

Nasza współpraca z Personalis należy do udanych, tym samym możemy z przekonaniem polecić tą firmę, jako godnego zaufania partnera świadczonego usługi na wysokim poziomie.